Agnieszka Płaczek

Choć malarstwo od zawsze było moim naturalnym środkiem wyrazu, dopiero od niedawna, po latach długiej przerwy ponownie otworzyłam się na sztukę, która zawsze była mi bardzo bliska. Powracam do malarstwa jako formy ekspresji, głównie malarstwa abstrakcyjnego, które nie tylko pozwala odbiorcom na szerokie pole do interpretacji ale także doskonale wkomponowuje się w klimat nowoczesnych przestrzeni.

Agnieszka Rostek

Źródłem mojej twórczości jest natura, maluję głównie abstrakcje, ale również pejzaże. Moje prace znajdują się w prywatnych zbiorach w Kraju i za granicą.

Agnieszka Węglińska

Dzień dobry. Jestem absolwentką Politechniki Łódzkiej kierunek Architektura Tekstyliów. Maluję akrylami, akwarelą. Od pewnego czasu moje myśli skupiły się na świecie pszczół. W poszukiwaniu zdrowia a przede wszystkim podnoszenia odporności kupiłam w czerwcu tego roku pszczoły. To one sprawiły, że oczarowałam się nimi. Ich walką o przetrwanie, ciężką pracą zespołową a przede wszystkim jakim wielkim dobrodziejstwem zdrowotnym dla nas ludzi są ich zbiory miodu, pierzgi, mleczka i pyłku pszczelego czy propolis idealny na wirusy. Im bardziej je poznaję tym bardziej mnie fascynują. Od jakiegoś czasu zastanawiałam się jak widzi pszczoła. Każde oko składa się z kilku tysięcy fasetek w kształcie sześciokątów. Tak złożony narząd wzroku sprawia, że pszczoła równie dobrze widzi przedmioty położone blisko, jak i te znajdujące się w pewnej odległości. Ciekawostka jest to, że pszczoła potrafi w ciemnościach znaleźć drogę powrotną do domu. 1. Rozpoznaje kolor: niebieski, żółty, niebieskozielony, fioletowy i UV 2. Druga teoria, że postrzega to liniowo. Czyli to co zielone pszczoła widzi na czerwono, to co niebieskie pszczoła widzi na zielono a UV widzi w swoim kanale niebieskim. Oczami pszczoły - rozpoczęłam cykl obrazów malowanych farbami akrylowymi. Moje obrazy brały udział w wystawie Świat widziany oczami Kobiet zorganizowanej przez Miejskie Cetrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Bardzo serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją twórczością. Pozdrawiam Agnieszka Węglińska

Agnieszka Zarzecka

Dzień dobry, prace plastyczne wykonuję amatorsko od wielu lat, a malarstwo od zawsze było moją pasją. Po zakończeniu warsztatów malarskich, odważam się prezentować swoje prace szerszemu gronu :) Są to przeważnie abstrakcje. Prace tworzę w różnych technikach: akryl, olej, mieszane. Zapraszam

Akadi

Akadi- biżuteria na każdą okazję. Jej tworzenie sprawia mi nieustannie wiele radości.

ALAJKA88

Witam, Mam na imię Alesia. Skończyłam malarską szkołę 20 lat temu. Byłam wtedy jeszcze dzieckiem. Dopiero teraz mam czas, aby rozwijać swoją pasję. Bardzo lubię rysować laurki, zakładki do książek, chociaż teraz prawie nikt z nich nie korzysta. Życzę wszystkim udanych zakupów na Haloart!

Alba Design

Dzianina ręcznie robiona. Rękodzieło w pojedynczych egzemplarzach.

Aleksander Makarski

Dzień dobry. Nazywam się Aleksander Makarski.. Mieszkam i tworzę w Radomiu. Moja przygoda z witrażami zaczęła się 20 lat temu. Przedtem pracowałem w branży fotograficznej i jako inżynier konstruktor. Mam małą pracownię witrażową. Jest niewielka, ale mam tam wszystko co potrzebne do mojej pracy. Nazywam ją "Żółtą łodzią podwodną" , bo wszystko jest w zasięgu ręki. Tworzę witrażowe przedmioty głównie w formacie 3D (przestrzenne). Dużą popularnością cieszą się moje aniołki witrażowe o tematyce związanej z zawodem lub ulubionym hobby. Aniołki powiązane z zawodem lub hobby powstawały przez kilkanaście lat dzięki pomysłom podsuwanym mi przez klientów. Nieraz było trudne wyzwanie, ale dawałem radę i w efekcie powstała całkiem spora kolekcja. Podobają się też moje owady: ważki, świerszcze, pająki i muchy. Poza tym jestem muzykiem. Gram na fortepianie, gitarze i perkusji. Od dziecka pasjonuje mnie się sztuka, głównie malarstwo. Pozdrawiam Aleksander Makarski

Aleksandra Adamczak

Aleksandra Adamczak - absolwentka Instytutu Artystyczno-Pedagogicznego w Kaliszu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z wyróżnieniem ukończyła pracownię malarstwa u prof. Andrzeja Niekrasza. Jej praca dyplomowa prezentowana była w Muzeum Plakatu w Wilanowie na wystawie pokonkursowej na najlepszy dyplom ukończenia studiów w zakresie sztuk pięknych, organizowanej przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w 2005 r. Magister sztuki, grafik komputerowy, animator kultury. Aktywnie działa w rodzinnym mieście w Gostyniu inicjując działania kulturalne i edukując artystycznie. Inicjatorka wystawy sztuk wizualnych Bioróżnorodność w Gostyniu, projektu "Sztuka inwestowania w Siebie sztuką",warsztatów "Zakochaj się w sztuce działania", pomysłodawczyni warsztatów plastycznych "Agarowe faksymile", inicjatorka i współrealizator projektu "Gostyńska Akademia Kultury", autorka licznych murali, współtworząca grupę artystów "Pracownia Kreatywna Artefakt". Autorka wielu wystaw indywidualnych i uczestniczka ekspozycji zbiorowych oraz plenerów sztuk w Polsce i za granicą. Jej prace znajdują się w prywatnych zbiorach w kraju i poza jego granicami. Malarka wierna jest malarstwu sztalugowemu ale ostatnio coraz częściej zagląda w przestrzeń murali i street artu. Najczęściej uprawia malarstwo olejne oraz akrylowe, chociaż nie stroni od eksperymentu z techniką i formą. Głównymi tematami malarstwa Aleksandry są pejzaż, kobiecy portret symboliczny, konie. to w tej przestrzeni kreuje własny świat wizji i doznań. Gdzie przyroda nie jest traktowana odtwórczo ale stanowi pretekst do stworzenia dzieła, gdzie przenikają się osobiste sfery myślenia i odczuwania.

Aleksandra Ciążyńska

Urodziłam się w 1987 roku, jestem absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego a z zamiłowania malarką. Od dziecka kocham malować. Przez wiele lat uczestniczyłam w zajęciach w Pracowni Rysunku i Malarstwa prof. Pawła Lewandowskiego-Palle, gdzie szkoliłam swój warsztat. To tam jeszcze bardziej pokochałam sztukę, szczególnie malarstwo. Tam brałam udział w różnych konkursach i odnosiłam sukcesy. Zdobyłam między innymi I miejsce w ogólnopolskim konkursie dla dzieci i młodzieży pt. "Człowiek i jego praca" oraz Złotą Paletę (nagroda główna) w międzynarodowym konkursie w Macedonii. Otrzymałam też wiele wyróżnień. I tak moja przygoda ze sztuką trwa do dziś. Moje obrazy były na wystawach, między innymi, w Nowym Jorku, Rzymie, Wenecji, Barcelonie, Wiedniu, Ajdovščinie (Słowenia), oraz w publikacjach- Spotlight Magazine oraz Bruxelles Art Vue. Sztuka jest dla mnie jedną z form porozumiewania się z ludźmi, porozumiewania się bez słów. Za pośrednictwem rysunku, obrazu, rzeźby, grafiki można w pozawerbalny sposób wypowiedzieć się na istotne tematy, przekazać swoje myśli czy sposób postrzegania świata. Dzięki niej mamy możliwość opisania po swojemu otaczającej nas rzeczywistości. Wszystkiego tego, co jest dla nas ważne. Moje obrazy poruszają wiele tematów, od pełnego realizmu do abstrakcji. Uwielbiam bawić się kolorem i fakturą. Moje obrazy są tak różnorodne jak różnorodny jest świat.

Aleksandra Panasiuk

Aktualnie studiuję grafikę komputerową. Sztuką interesuję się od kiedy pamiętam. Rozpoczynałam od rysunków realistycznych, aktualnie zwykle kieruję się ku malarstwu lekko abstrakcyjnemu, inspirowanemu naturą bądź ekspresyjnemu.

Aleksandra Pluta

Miło mi, że mogę Cię poznać mam na imię Ola i tworzę aniołki z masy solnej.

Aleksandra Semeniuk

Bardzo bym chciała podzielić się z Państwem wszystkim tym co we mnie drzemie... Czekam na dni kiedy wolny czas pozwoli mi więcej i więcej malować... Póki co, wykorzystując każdą wolną godzinę, przygotowałam to co możecie poniżej zobaczyć... Zapraszam.

Aleksandra Stachura

Witam serdecznie na moim profilu! Nazywam się Aleksandra, pochodzę z Tychów, obecnie mieszkam w Krakowie i tu tworzę swoje obrazy. Jestem samoukiem, od wielu lat zajmuję się malarstwem, zwykle sięgam po farby olejne, jest to moje ulubione medium. Inspirację czerpię głównie z natury, zwłaszcza wiosną i jesienią.

alias

Pozostaję pod wpływem uroku starych przedmiotów i w pełnym do nich szacunku. Upcycling to moja pasja. Odnawianie staroci i przerabianie starych rzeczy w taki sposób aby nadać im nową funkcję to wspaniała przygoda i żmudny proces. Ponad to świadomość że ratuję przedmiot przeznaczony na śmietnik lub co najwyżej do downcyclingu daje ogromną satysfakcję. Jeśli dodatkowo ktoś zechce go kupić i użytkować lub przeznaczyć na prezent to jest to ukoronowaniem mojej pasji.

Alicia Love

Witaj w moim świecie abstrakcyjnych obrazów akrylowych, gdzie każde płótno jest żywym odzwierciedleniem moich eksploracji sfery Tantry, ciała fizycznego, głębokiej medytacji i transformacji. Poprzez moją twórczość zagłębiam się w głębiny świadomości, próbując uchwycić esencję tych głębokich tematów i przełożyć je na formę wizualną. Moje obrazy to osobista podróż odkrywcza, połączenie odważnych kolorów, skomplikowanych wzorów i płynnych form, które przemawiają do wzajemnych powiązań wszystkich rzeczy. Zainspirowany ekstatycznymi rytmami medytacji i przemieniającą mocą wewnętrznej eksploracji, każde pociągnięcie pędzla jest medytacją samą w sobie, prowadząc mnie w stronę głębszego zrozumienia i samoświadomości. Przeglądając moją galerię, napotkasz krajobrazy umysłu, gdzie wirujące pociągnięcia pędzlem przywołują spokój głębokiej medytacji, a ogniste barwy rozpalają pasję rytuałów tantrycznych. Każde dzieło sztuki jest portalem do nowych wymiarów świadomości, zapraszającym do rozpoczęcia własnej podróży w kierunku samopoznania i transformacji. Poprzez swoje obrazy staram się rozbudzać zmysły i skłaniać do refleksji, zapraszając do kontemplacji tajemnic istnienia i nieograniczonych możliwości, jakie w nim kryją. Witaj w moim świecie, gdzie sztuka staje się kanałem do odkrywania nieskończonych głębin ludzkiego ducha. Welcome to my world of abstract acrylic paintings, where each canvas is a vibrant reflection of my exploration into the realms of Tantra, the physical body, deep meditation, and transformation. Through my artwork, I delve into the depths of consciousness, seeking to capture the essence of these profound themes and translate them into visual form. My paintings are a personal journey of discovery, a fusion of bold colors, intricate patterns, and fluid forms that speak to the interconnectedness of all things. Inspired by the ecstatic rhythms of meditation and the transformative power of inner exploration, each brushstroke is a meditation in itself, guiding me towards deeper understanding and self-awareness. As you explore my gallery, you'll encounter landscapes of the mind, where swirling brushstrokes evoke the serenity of deep meditation, and fiery hues ignite the passion of tantric rituals. Each artwork is a portal to new dimensions of consciousness, inviting you to embark on your own journey of self-discovery and transformation. Through my paintings, I strive to awaken the senses and provoke thought, inviting you to contemplate the mysteries of existence and the boundless possibilities that lie within. Welcome to my world, where art becomes a conduit for exploring the infinite depths of the human spirit.

Alina Louka

Rozsiadam sie leniwie w egipskiej kawiarni,popijajac gawave wygrzewam twarz w porannym sloncu,dzwonie kolczykami,znowu ciesze sie zyciem..znowu marze..a potem dziekuje za wszystko Bogu...

Amelia Augustyn

2014 - Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie (obecny Uniwersytet im. Jana Długosza): Wydział Sztuki, kierunek: Malarstwo (specjalność: Malarstwo sztalugowe), tytuł zawodowy: magister sztuki Urodzona w 1989 roku w Częstochowie, gdzie ukończyła studia z malarstwa. Dyplom magisterski obroniła z wyróżnieniem w pracowni dr hab.prof. Włodzimierza Kuleja oraz Dariusza Słoty (aneks z rysunku). Od 2016 roku należy do Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Częstochowskiego. Ma za sobą liczne wystawy zbiorowe oraz kilka indywidualnych. Swoje prace miała okazję prezentować m.in. w Biurze Wystaw Artystycznych (Kielce, Rzeszów, Sieradz) oraz Miejskiej Galerii Sztuki w Częstochowie. Jej obrazy znajdują się w wielu rękach prywatnych zarówno w kraju jak i poza jego granicami (m.in. Wielka Brytania, Niemcy, Stany Zjednoczone, Australia). Obecnie Amelia Augustyn mieszka i tworzy w rodzinnym mieście, zajmując się malarstwem sztalugowym oraz rysunkiem.

Anawa-art

Anna Woźniak Na co dzień zajmuję się grafiką komputerową. W wolnych chwilach (a jest ich stanowczo za mało...) robię to co kocham najbardziej...maluję.

Andrzej Zdunek

Malowanie,to moja pasja od zawsze.Maluje farbami olejnymi,wykonuje kopie znanych obrazów na zamówienie,zajmuje sie tez grafiką.W ciagu ostatnich lat,zajmuje sie głównie akwarelą.Fascynuje mnie akwarela,poniewaz lubie wyzwania,a moim zdaniem jest to najtrudniejsza technika,w malarstwie.