Marta Gronowska

Jestem łódzkim twórcą biżuterii autorskiej z wieloletnim doświadczeniem, absolwentką UŁ oraz ASP. Tworzę prace technikami jubilerskimi a do ich wykonania wykorzystuję metale kolorowe, żywicę, plexi, materiały przyrodnicze oraz odpady recyclingowe. Biżuteria, którą tworzę dedykowana jest wszystkim tym, którzy cenią wyraźny, niepowtarzalny wizerunek, unikatowość. Każdy obiekt wykonany jest w pojedynczym egzemplarzu z możliwością powielenia.

Marta Hajduk-Pawlica

Witam serdecznie. Cieszę się, że tutaj jesteś ponieważ jak mawiał Pablo Picasso, sztuka zmywa z duszy kurz codziennego życia. Znajdziesz tu płótna malowane moimi emocjami. Jestem obecnie studentką Akademii Weekendowej ASP w Katowicach, jednak amatorsko tworzę odkąd sięgam pamięcią. Projektuję i szyję autorską odzież, którą z ogromną przyjemnością oferuję tutaj oraz w swojej własnej pracowni, a także stacjonarnie w kilku miastach w Polsce, w wybranych salonach z odzieżą i rękodziełem polskich Artystów i Projektantów. Zapraszam. Marta

Marta Konopacka

Witam serdecznie na moim profilu. Malowanie jest dla mnie pasją, a dzielenie się nią sprawia mi przyjemność. Tworzę przede wszystkim farbami akrylowymi krajobrazy, widoki miast i portrety. Oprócz oferty publikowanej na profilu, dla osób zainteresowanych mogę namalować coś na zamówienie ze zdjęcia.

Martyna Mączka

Martyna Mączka urodzona w 1988 r w Bielsku-Białej. Tworzy od dziecka. Swoją z przygodę z malowaniem obrazów rozpoczęła od rysunku ołówkiem, poprzez węgiel, suche pastele, na końcu farby akrylowe, które stały się jej ulubioną techniką . Ukończyła studia na Politechnice Śląskiej na kierunku Architektura. Po kilku latach pracy w zawodzie całkowicie porzuciła karierę zawodową i oddała się swojej pasji. Ukończyła wiele kursów rysunku i malarstwa. Maluje zawodowo od 2014 roku. Początkowo tworzyła w tematyce typowo baśniowej. Obecnie jej obrazy malowane są głownie w stylu surrealizmu i symbolizmu. Charakterystyczne w twórczości malarki jest łączenie czarno-białych barw z kolorowymi akcentami. Wynika to z sentymentu do starych zdjęć i czasów. Na obrazach często występuje ta sama postać mężczyzny o wydłużonych nogach w cylindrze. Jest on metaforą każdego z nas. Obrazy powstają po tygodniach przemyśleń i refleksji. Są głębokim przekazem ukazanym w metaforyczny sposób. Każdy szczegół ma znaczenie, nic nie występuje przypadkowo. Malarka stara się na obrazach ukazać kwintesencję życia i skłonić odbiorcę do refleksji. Najważniejsze wystawy: 2018r- wystawa w Bath w Wielkiej Brytani 2017r -wystawa pt."Emocje" w Galerii Delfiny w Warszawie 2016r- wystawa w Bazyliszku Saloniku Sztuk Rozmaitych w Bielsku-Białej 2015r- wystawa w restobarze 8My Kwadrat w Warszawie 2014r- wystawa w Galerii Wzgórze w Bielsku-Białej

Martyna Słowek

Jestem studentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na wydziale Architektury Wnętrz. Staram się łączyć swój artystyczny przekaz z wizją obrazu we wnętrzu. Ekspresja i zdecydowane kolory, formy w zastygłym ruchu. Chcę złapać to - co nieuchwytne. Powstawanie, proces i efekt końcowy łączenia kolorów w jednym obrazie.


Ten Sprzedawca nie wystawia aktualnie żadnych produktów.

Maryla Wąsowska

Nazywam się Maryla Wąsowska.W 1997 roku ukończyłam Liceum Sztuk Plastycznych o profilu ,,Wystawiennictwo'' w Mińsku Mazowieckim.W latach 2011-2013 brałam udział w międzynarodowych plenerach w Suchej, które były uwieńczeniem zbiorowych wystaw .W swoim dorobku artystycznym mam za sobą jeszcze kilka wystaw indywidualnych.

Mateusz Kitka

Urodziłem się w Zamościu w 1985 roku, jestem absolwentem Państwowego Liceum Plastycznego im. Bernarda Mornado w Zamościu. Ukończyłem studia na kierunku Grafiki cyfrowej i multimediów. Dyplom w pracowni grafiki cyfrowej, pod kierunkiem Prof. Aleksandra Olszewskiego. Aktualnie jestem nauczycielem projektowania graficznego w PLSP Zamość. Tworzę przede wszystkim w mediach cyfrowych, wykorzystuję grafikę cyfrową (wektorową, rastrową, 3D) do budowy obrazu na płaszczyźnie. W swoich pracach ukazuję zderzenie świata rzeczywistego z światem futurystycznym. Tematy do tworzenia prac odnajduję w codzienności, która mnie otacza.

Mateusz Singh

Cześć! Mam na imię Mateusz i jestem studentem III roku na kierunku Architektura Wnętrz na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Od najmłodszych lat rysowanie oraz malowanie sprawiało mi radość. W okresie licealnym uczęszczałem na Archikurs - kurs rysunku w Katowicach, następnie zbliżając się do egzaminu na studia rozpocząłem kurs przygotowawczy w pracowni u niesamowitego człowieka, mgr in. arch. Wojciecha Słodowego, który pomógł mi patrzeć swoimi oczami na świat sztuki, a także odnaleźć siebie. Pierwsze "prawdziwe obrazy" zacząłem malować w latach 2019/2020 Pierwsze autorskie dzieła zacząłem sprzedawać w 2021 roku. Malarstwem oraz rysunkiem zajmuję się w wolnym czasie, a więc traktuję je jako hobby, przy którym mogę się odprężyć i pokazać swoje emocje. Największą radość sprawiają mi widoczne postępy oraz oczywiście szczęśliwi klienci!

Mateusz Stronk

Mateusz Stronk rocznik 94-częstochowski malarz. Od lat zafascynowany sztuką streetart oraz nowojorskim graffiti. Cztery lata temu postanowił przenieść graffiti na płótno i połączyć kilka stylów ze sobą – pop art, abstrakcję,oraz sztukę uliczną.Swój styl w malarstwie określa jako oryginalny i jedyny w swoim rodzaju tworzy tak by przykuć oko oraz się wyróżniać się z tłumu.Jego obrazy przedstawiają m.in. znane postacie popkultury, którym towarzyszą mocne kolory, charakterystyczne zlewy oraz pochlapania farby.Swoje pracę tworzy na płótnie oraz bardzo często na drewnie(deska,płyta)Każdego dnia w jego głowie rodzą się nowe pomysły na unikatowe i ciekawe obrazy, a malowanie sprawia artyście ogromną przyjemność, swoje pracę sprzedaje w Polsce oraz za granicą.

Małgorzata Domańska

Malarstwem zajmuje się od 1977 roku. Absolwentka Politechniki Częstochowskiej, studiów podyplomowych z plastyki WSP w Kielcach. Studiowała malarstwo na Wydziale Sztuki UJD w Częstochowie. Od 1981 r. związana z Częstochowskim Stowarzyszeniem Plastyków im. Jerzego Dudy-Gracza. Od 2011 r. należy do Związku Polskich Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa w Opolu. Uczestniczyła w wielu plenerach ogólnopolskich i międzynarodowych, wystawach i konkursach zdobywając nagrody i wyróżnienia. Swoje prace prezentowała na 25 wystawach indywidualnych. Preferuje technikę olejną, ale tworzy również prace w suchym pastelu i akwareli. Inspiracje malarskie czerpie z natury poszukując ciekawych fragmentów pejzażu, form i układów kompozycyjnych, w których kolor i światło odgrywają kluczową rolę. W 2002 r. otrzymała od Ministra Kultury odznakę Zasłużony Działacz Kultury, a w roku 2011 - odznakę Zasłużony dla Kultury Polskiej.

Małgorzata Domańska ART

Witam serdecznie na moim profilu. Mam na imię Małgorzata, rysuję od kilku lat. Uwielbiam bawić się technikami i kolorami. Maluję także akwarele i obrazy na zamówienie. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą :) Miłego oglądania

Małgorzata Dzik-Pawelec

Witaj w mojej przestrzeni :) Ukończyłam architekturę. Rysunek i malarstwo zawsze gościły w mojej duszy. Uwielbiam sięgać po tusz, akwarele lub kredki z tuszem. Rozgość się. Zrelaksuj, inspiruj, chłoń wszystko co dobre . Moje prace są nasiąknięte dobrą energią. Częstuj się dowoli :) Niech Ci służą.

Małgorzata Gazduła

Nie jestem wykształconą artystką, ale maluję obrazy bo to kocham. Malarstwo to moje życie, to moja odskocznia, to spełnienie. Byłam absolwentką Szczecińskiej architektury, ze względów osobistych studiów jednak nie ukończyłam. Ze sztalugą, farbami, pędzlami czy ołówkiem rozstać się jednak nie mogę :) Na płótno przenoszę to co delikatne, piękne, niewinne. Najczęściej na moich płótnach przedstawiam kobiety, dzieci, zwierzęta. Sprzedaż z małym sukcesem prowadzę na także w międzynarodowej galerii Touchofart.

Małgorzata Hanslik

Nazywam się Małgorzata Hanslik. Ukończyłam Akademię Pedagogiczną na kierunku Wychowanie Plastyczne w Krakowie. Na swoim koncie mam liczne wystawy w Polsce i za granicą. Sztuka jest przestrzenią, w której czuję się swobodnie i mogę wyrazić swoje wnętrze. Lubię obserwować przyrodę oraz ludzi i czerpać z tego inspirację. Maluję w różnych technikach; olej, pastel suchy, grafika, rysunek.

Małgorzata Kąkol

Wszelkie rodzaje sztuk wizualnych są moją pasją od najmłodszych lat, jednak to malarstwo i grafika stały się najbliższe mojemu sercu. Tworzę obrazy inspirowane naturą, procesem erozji i subtelną niedoskonałością świata. Moje prace łączą w sobie minimalizm, organiczne tekstury i surową estetykę, odwołując się do filozofii wabi-sabi i minimalizmu. Stawiam na harmonię między kontrolą a przypadkiem, co sprawia, że każdy obraz jest unikalny i niepowtarzalny. Pracuję w technice mixed media, a charakterystycznym elementem moich prac jest tekstura, surowe pęknięcia i delikatne, ekspresyjne linie, które nadają obrazom głębi i naturalnego rytmu. Każda praca jest dla mnie dialogiem między przemijaniem a trwałością, między naturalnym chaosem a subtelnym porządkiem. Jeśli bliska Ci jest sztuka czerpiąca inspiracje z natury i filozofii spokoju, moje obrazy mogą stać się częścią Twojej przestrzeni.

Małgorzata Kossakowska

Ukończyłam PWSZ o kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Moja praca dyplomowa wzięła udział w prestiżowym Międzynarodowym Biennale Grafiki w Guanlan w Chinach. Było to w 2017r.

Małgorzata Małkiewicz

Przede wszystkim maluję. I choć lubię próbować różnych technik plastycznych /monotypia, rysunek, fotografia/, to jednak malarstwo jest dla mnie megatechniką . Pracuję głównie olejem lub akrylem na płótnie. W wielu pracach wykorzystuję faktury organiczne. Moje obrazki są emocjonalne i ekspresyjne, są zgodne z moim temperamentem twórczym i rozumieniem roli malarstwa jako formy sztuki indywidualistycznej, przeciwstawiającej się wiernemu odzwierciedlaniu otaczającego świata. Prace te, to przede wszystkim pejzaże wewnętrzne, niespokojne, subiektywistyczne, otwierające różne możliwości interpretacji. Ale inspiracją dla mnie bywa też człowiek, natura /może nie całkiem/ martwa, najbliższe otoczenie. Z wykształcenia jestem socjologiem i arteterapeutą. Maluję od zawsze /choć bywały długie przerwy/. Prezentowałam prace na wystawach zbiorowych i indywidualnych we Wrocławiu, Środzie Śląskiej, Warszawie, Głogowie, Sławkowie i Olkuszu.

Małgorzata Nowopolska

Malarstwem i rysunkiem zajmuje się od wielu lat jest to moja pasja i wielka miłość. Prace wykonuje w technikach mieszanych akry + tusz i markery oraz czysty akryl , jak również akwarela i tusz. Jestem absolwentką Liceum Plastycznego w Gdyni oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na wydziale Sztuk Pięknych. Ukończyłam również kierunek Ilustracji i Komiksu na studiach podyplomowych Uniwersytetu Zielonogórskiego. Swoje prace wystawiałam w instytucjach kultury w Kaliskich, Łebie oraz w Starogardzie Gdańskim Zapraszam serdecznie do obejrzenia moich prac.

Małgorzata Pietrzak

Malowanie jest dla mnie podróżą, która daje mi radość istnienia i tą radością zmaterializowaną w moich pracach chcę dzielić się ze światem. Celem nadrzędnym jest dla mnie kreatywność w każdym podejmowanym malarskim działaniu, poznawanie poprzez poszukiwanie, sięganie po ekspresyjne interpretacje rzeczywistości. Innym razem wchodzę w narrację obejmującą obszar delikatnej romantyczności, magii i zmysłowości kobiecego świata. Moje myśli nieuchwytne zapisuję w pejzażach nienazwanych, poprzez dynamikę światła, uderzeń pędzla, impasty nakładanych farb na płótno. Moje prace są pełne emocji, temperamentu, radości smakowania życia a czasem wyciszenie i zadumy. Należę do Grupy Plastycznej "Relacje" w Sosnowcu prowadzonej przez artystę plastyka Czesława Gałużnego. Maluję olejami i akrylami na płótnie. Brałam udział w kilkunastu Wystawach zbiorowych w Sosnowcu, Sławkowie, Chrzanowie i Jaworznie. Moja Wystawa indywidualna pt. "Metamorfozy" odbyła się w październiku 2019 w Galerii Muza w Sosnowcu.

Małgorzata Raduj

Sztuką zajmuję się od zawsze. Jestem nauczycielem plastyki, na co dzień prowadzę pracownię artystyczną dla dzieci i młodzieży. Gdzie pomagam rozwijać pasję u innych. Moi uczniowie są laureatami wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów plastycznych. Po pracy nadal pracuję, zajmując się rozwijaniem własnej twórczości, którą pragnę się z Wami podzielić.